Naujienos

Anykščių viešojoje bibliotekoje S. Urbonavičiaus-Samo tapybos darbų paroda


Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos II a. eksponuojama legendinės Lietuvos roko grupės BIX lyderio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo autorinių tapybos darbų paroda simboliniu pavadinimu „Laikas atskleisti tikrąjį veidą".


Parodos lankytojai čia išvys seniai sukurtus Samo paveikslus. Jis pirmąkart pristato tokio masto parodą. Beje, piešti jam sekėsi nuo mažens. Panevėžyje vykstančiuose piešimo ant asfalto konkursuose dar būdamas vaikas Saulius pelnydavo prizus.

Praėjusių metų rugsėjo mėnesį Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vykusiame parodos atidaryme Samas kalbėjo: „Visi galės pamatyti darbus, kai jau buvau kažkuria prasme dailininkas, pradėjau savo kelią, įgijau techniką. Tai buvo prieš pat BIX susikūrimą, paskutiniai metai studijose. Šiaip tapyba yra sunkus dalykas. Į vieną sustingusį kadrą turi sudėti savo patirtį, jausmus, istoriją. Kaip norim, kad klausytojas sukurtų savo dainos prasmę, taip ir čia – kiekvienam mano darbai iššauks savų minčių. Toks juk ir yra meno tikslas".

Dabar jis savo dailininko talentą panaudoja kurdamas savo grupės plokštelių viršelius bei muzikinius klipus.

Paroda bibliotekoje veiks iki kovo 30 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos informacija