Naujienos

Padėka

Kuo nuoširdžiausiai dėkoju jums visiems, palaikiusiems ir padėjusiems suorganizuoti Tarptautinį Anykščių pasakojimo festivalį SEKAS.
Be jūsų moralinio palaikymo, prisidėjimo patalpomis, įranga, žmonių darbu, svetingumu - nieko nebūtų įvykę.


Džiaugiuosi ir didžiuojuosi žinodama, kad galiu jumis pasikliauti. Jaučiu brandą, darnumą, profesionalumą. Kartu tikrai galime nuveikti labai daug. Aš svajočiau, kad Anykščiai pasiimtų šitą pasakojimo festivalio vėliavą ir drąsiai eitų toliau. Tikrai tikiu, kad toks festivalis gali atidaryti Anykščių žiemos sezoną (eglės įžiebimas galėtų būti baigiamuoju Festivalio akcentu). Tereiktų dar įjungti verslo ir pramogų atstovus, kad visam savaitgaliui susidarytų turiningo laisvalaikio, paslaugų ir pramogų  paketai: šeimoms su vaikais, kultūros, švietimo ir kitų sektorių profesionalams.

Festivalis parodė, kad  tarptautiškumui Anykščiai potencialą turi, tereikia pasirinkti pagalbinių priemonių (subtitravimas, tiesiogiai vertimai, profesionalūs meno kuratoriai, resursai rinkodarai, viešinimui ir kt.)

Mūsų festivalio svečiai išvažiuodami dėkojo už šiltą priėmimą (perduodu jų padėką jums visiems), džiaugėsi kokybiškomis salėmis, įranga, patalpomis. Jie sakė: Tikime, kad po 10 metų Anykščių pasakojimo festivalis bus stipriausias ir žinomiausias pabaltijo šalyse".

Ir taip tikrai gali būti :)

Dar kartą dėkoju jums visiems!

Nuoširdžiai,
Jurgita Bugailiškienė