Duomenų bazės ir katalogai

 

********************** *************************************************************
Anykščių viešosios bibliotekos elektroninis katalogas (Bibliotekoje)
 

Anykščių viešosios bibliotekos elektroninis katalogas

Lietuvos integralios bibliotekų informacijos sistemos (LIBIS) suvestinis katalogas (nauja versija)

Nacionalinės bibliografijos duomenų bankas (straipsniai)

 

Teisine duomenų baze INFOLEX , EBSCO duomenų bazių paketu, NAXOS Music Library , galima naudotis bibliotekoje
Dėmesio! Duomenų bazės, kuriomis galima naudotis ne bibliotekoje, pažymėtos piktograma. 

Vartotojams suteikiami individualūs slaptažodžiai, jei EBSCO Publishing duomenų baze ir NAXOS Music Library duomenų baze norite naudotis namuose.

Norėdami šiomis duomenų bazėmis naudotis namuose ar savo darbo vietoje prašome registruotis el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
Laiške reikia parašyti savo vardą, pavardę, bibliotekos skaitytojo pažymėjimo numerį bei savo el. pašto adresą ir kokių duomenų bazių slaptažodžių pageidaujate.

Jums bus suteikti slaptažodžiai, kuriais galėsite prisijungti prie duomenų bazių ne bibliotekoje.


INFOLEX - tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su ietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.
Skaityti daugiau 

 

EBSCO Publishing

 

 

EBSCO Publishing eIFL.net 10 – tai visateksčių serijinių ir kitų leidinių straipsnių duomenų bazių paketas. (plačiau....) Šios bazės prenumeruojamos iš LMBA vykdomo ES projekto "eMoDB.LT: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai" http://www.lmba.lt

   

 

 

 

Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją.
Prie muzikos duomenų bazės NAXOS Music Library“  http://anyksciai.naxosmusiclibrary.com/ bibliotekoje galima prisijungti be slaptažodžių. 
 
  

 

„Verslo žinios“ -  verslo naujienų portalas. Verslo ir  politikos aktualijos, įvykių analizė, ekspertų komentarai ir prognozės.

 

 


TAR – teisės aktų registras; 

LRS – Lietuvos Respublikos Seimo duomenų bazės;

EUR-Lex – Europos Sąjungos teisė.
Teismų praktika:


LAT – Lietuvos aukščiausiasis teismas;

LVAT – Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.