Filmukuose - bibliotekos paslaugos

G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka pristato keturis informacinius-mokomuosius filmukus „Matau – mokausi: netikėta biblioteka“ apie bibliotekose teikiamas elektronines paslaugas ir regiono bibliotekų kuriamą skaitmeninį kultūros paveldą portale www.epaveldas.lt

Išraiškingi filmukai sukurti profesionalaus kino režisieriaus, teatro mylėtojai išvys juose pažįstamo aktoriaus veidą, visi jie – su vertimu į gestų kalbą!

Filmukuose apie viešųjų bibliotekų elektronines paslaugas sužinosite, kaip elektroniniame kataloge užsisakyti leidinius, kaip juos rezervuoti ir pratęsti grąžinimo terminą.

Taip pat susipažinsite su portale www.epaveldas.lt regiono bibliotekų savo bendruomenėms kuriamais aktualiais skaitmeniniais archyvais. Tai – Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos kuriama Pasvalio krašto skaitmeninė kultūros paveldo duomenų bazė PASVALIA, Zarasų viešosios bibliotekos kuriamas žinynas (krastotyra.zvb.lt), Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos skaitmeninis archyvas www.miltinis.lt, kuriame – Panevėžio dramos teatro ir jo režisieriaus Juozo Miltinio dokumentinis paveldas.

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos informacija