Kviečiame į nuotolinį seminarą

2021 m. sausio 19 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjo ir lektoriaus Jeronimo Lauciaus energetinis seminaras tema:  VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJA – SVEIKATINGUMO ENERGETIKA

Kalbėsimės apie tai, kaip atrasti sau naujų gyvenimo energijos šaltinių, naujų kūrybinių, sveikatingumo galių (pagal knygas „Vaistažodžiai", „Gyvenimo vaistažodžiai" ).

Autoriaus ne tik skaitys savo vaistažodinius kūrinėlius, bet ir atskleis, kur juose slypi tie energetiniai impulsai, kurių pagalba žmogus gali generuoti savo vidines energetines galias, kad jis taptų sveikesnis, stipresnis, kūrybiškesnis ir laimingesnis.

PRISIJUNGTI:

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/88919023608?pwd=c1ZXWTFqbFNGYi9LUlpZT1J4YVZvQT09

PLAČIAU: www.tryszvaigzdutes.lt

Turintiems klausimų: tel. 8 687 75147. Norintiems dalyvauti. parašyti: el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

BANDYK! PRISIJUNK! ATRASK!

Kartą žmogus plaukdamas valtimi, neatsargiai persisvėrė per valties kraštą ir valtis viduryje upės apsivertė. Kadangi jis nemokėjo plaukti ir nežinojo šio Fortūnos recepto, tai iš karto ėmė skęsti. Teliko šauktis pagalbos.

Visa laimė, kad sėdintis su meškere ant kranto žvejys išgirdo šauksmą ir pamatė, kaip tas nelaimėlis tris kartus paniręs, jau ruošėsi atsisveikinti su šiuo pasauliu. Negalėdamas kitaip padėti, žvejys iš visų jėgų sušuko:

– Stok ant dugno! Stok ant dugno!

Skęstantysis, netekęs jokios vilties, paklausė patarimo, pabandė stotis. Kai atsimerkė pamatė, kad vandens jam tebuvo vos iki bambos.

Upė buvo negili, bet pakankama, kad nepabandžius stotis, galėtum paskęsti. Žmogus būtų ir paskendęs...

Jei viskas nesiseka, jei pasiekei visų nesėkmių dugną, kai atrodo, kad jau blogiau negali būti, bet yra, nuramink save tuo, kad ir visų nesėkmių dugnas - nėra bedugnė.

Bandyk stotis ant visų dugnų, kurių gyvenimas (kaip IR VAISTAŽODŽIUOSE randamos energijos), mums negaili.

BANDYK! PRISIJUNK! ATRASK!