Kai gera ne tik gauti, bet ir dalintis

Paskelbtas karantinas sustabdė tai, kas jau buvo visiems įprasta ir labai pažįstama. Kitaip bendraujame, kitaip leidžiame laisvalaikį, kitaip dirbame, kitaip mokomės ir dar daug kas vyksta kitaip. Kitoks gyvenimas mums atnešė naujų patirčių, galimybių ir iššūkių.

Kiekvieną dieną girdime skelbiamas žinias apie koronavirusą, pandemiją.

Tačiau tokių žinių gausoje prasiskverbia ir vienas kitas šviesos spindulėlis.

Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka su džiaugsmu atsiliepė į asociacijos  „Langas į ateitį“ pakvietimą  bendradarbiauti ir prisidėti prie projekto iniciatyvų „Prisijungusi Lietuva“ ir „Biblioteka augina e. skautą“.

Projektas bibliotekai padovanojo du planšetinius kompiuterius, skirtus šeimoms, kurioms labiausiai jų reikia šiuo metu. Mokiniai kompiuterius galės naudoti nuotolinio mokymosi procese.

Simboliška, kad Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną su malonumu įrangą įteikėme dviems puikioms skaitytojų Manto ir Martyno  šeimoms, kurios aktyviai dalyvauja Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus kūrybinėse-edukacinėse veiklose, o po karantino yra pasiruošusios ir toliau dalintis savo skaitmeninėmis žiniomis su bibliotekos lankytojais. 

Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus informacija
Nuotraukos Violetos Matelienės