Projekto „Prisijungusi Lietuva“ mokymai Debeikių bibliotekoje

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Debeikių filiale spalio 21, 22 ir 23 dienomis vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems.

Mokymus sėkmingai baigė 10 dalyvių.

Mokymų dalyviai išmoko naudotis kompiuteriu, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos, naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis, dalytis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais.

Į nemokamus projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymus visos Lietuvos gyventojai kviečiami iki 2021 metų kovo. Planuojama surengti 10 tūkst. mokymų visuose atnaujintuose viešosios interneto prieigos taškuose bibliotekose, juose dalyvaus apie 100 tūkst. gyventojų. Planuojama, kad pasibaigus projektui Lietuvos interneto naudotojų skaičius turėtų ūgtelėti iki 87 proc. Daugiau informacijos apie mokymus galima rasti interneto svetainėje prisijungusi.lt arba artimiausioje bibliotekoje. Užsiregistruoti į mokymus kviečiame tel. 8 620 20 961 arba e. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes. Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos informacija
Nuotraukos Skaivės Meškauskienės