Tiesioginė transliacija Bibliotekoje

Rugsėjo 6 d., 11 val., pristatysime sveiko gyvenimo būdo pokyčių eksperimentą „Sveikai gyventi – gera!“, kuriam pasiryžo dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir drabužių dizainerė, verslininkė Julija Žižė. Teigiamų pokyčių siekti joms padeda profesionalių medikų komanda: šeimos gydytoja, dietologė, kineziterapeutas ir psichologė.

Transliacijos metu kalbėsime, kaip šios žinomos moterys pradėjo savo gyvensenos pokyčius, kokių patarimų projekto dalyvėms pažėrė šeimos gydytoja, dietologė ir kineziterapeutas. Aptarsime, ką galime padaryti kiekvienas, kad gyventume sveikiau. Juk mokslas seniai įrodė, kad nuo mūsų gyvenimo būdo priklauso mūsų sveikata!

Transliaciją galėsite stebėti nurodytu laiku tiesiogiai internetu (per mobiliuosius įrenginius arba kompiuterius), paspaudę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=7xguYyOULn8

Dėkojame Jums, kad prisidedate prie tiesioginių transliacijų organizavimo, ir tikimės, kad ir šį kartą vaizdo transliacija aktualia tema į bibliotekas pritrauks daugiau lankytojų.

Transliacija rengiama bendradarbiaujant su LR sveikatos apsaugos ministerija, kuri įgyvendina Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“.Tiesioginių transliacijų organizatoriai
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51, 01504 Vilnius, Lietuva
Mob. +370 675 70 591
El. p.   Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. "> Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
www.lnb.lt  |  Facebook  |  YouTube