„Vasario 16-ąją švęsk išradingai“

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskatė kviečia visame pasaulyje esančius Lietuvos piliečius prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk išradingai“ ir kūrybingai bei sumaniai minėti Valstybės atkūrimo dieną.

Prie tradicinės akcijos šalies vadovė kviečia prisijungti visus: vietos bendruomenes, mokyklas, verslo įmones, nevyriausybines organizacijas, užsienio lietuvius ir kitus.

Vasario 16-oji - Valstybės atkūrimo diena, mūsų vienybės ir laisvės šventė. Laukdami jos, drauge pagalvokime, kaip paminėsime šią dieną savo šeimose, mokyklose ir bendruomenėse. Pajauskime širdimi, kokia svarbi ir brangi mums ši diena, ir minėkime ją išradingai“, - sako Prezidentė.

Idėjas, kaip savo krašte išradingai sveikinsite Lietuvą Valstybės atkūrimo dienos proga, siųskite adresu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Visi šentiniai renginiai bus skelbiami ir nuolat atnaujinami oficialioje Prezidentės interneto svetainėje www.lrp.lt. Po Vasario 16-osios laukiamos ir nuotraukos.

Išradingiausių idėjų autoriams bei pilietiškoms ir kūrybiškoms bendruomenėms, kurios originaliai paminės Vasario 16-ąją, Prezidentė įteiks Lietuvos trispalvę.

Visi kartu pasveikinkime savo valstybę!