Bruzdesys Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje


Kodėl sausio 29 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos fojė buvo paskendusi disko šviesose ir jaunimo bruzdesy? Ogi todėl, jog mūsų biblioteka žengia koja kojon su naujovėmis ir atidaro jaukų ir labai naudingą „Jaunimo informavimo ir konsultavimo tašką – Eurodesk“. Tai - tarptautinis, net 34 Europos šalyse veikiantis ir informacija besidalinantis tinklas, kuris vadovaujasi 41 Europos šalyje priimtu jaunimo informavimo ir konsultavimo principu.


Plačiau šį tinklą atidarymo metu pristatė Eurodesk programos vadovė Agnė Graikšaitė, visus susirinkusius sveikino direktorius Romas Kutka ir mero patarėjas Antanas Baura, jaukią atmosferą sukūrė jaunosios atlikėjos Mėta Gabrielė Pelegrimaitė ir Deimantė Kavaliauskaitė: „Jaunimo informavimo ir konsultavimo taškas“ – skelbiamas atidarytu!

Jei galvoje sukasi mintys ir planai, nori keliauti, trokšti naujų potyrių, gal nežinai, kur mokytis ar nori dirbti, draugų, o gal saviraiškos? Vis krapštai pakaušį ir nežinai kaip ką, bet nori? Šis taškas kaip tik tau! Nuo šiol gali užsukti į Anykščių L. ir S. Didžiulių viešąją biblioteką ir sužinosi atsakymus į tau rūpimus klausimus. Laukiam!

Tau padės Jaunimo informavimo ir konsultavimo taško koordinatorė Vaida Antanavičiūtė,
el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , tel. (8 381) 51850, Vyskupo skv. 1, Anykščiai.

Jorė Visockytė,
kultūros projektų vadovė