Naujienos

Kviečiame į nuotolinį seminarą

2021 m. sausio 19 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjo ir lektoriaus Jeronimo Lauciaus energetinis seminaras tema:  VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJA – SVEIKATINGUMO ENERGETIKA

Skaityti daugiau...

Kviečiame

Kviečiame aplankyti virtualią tarptautinę parodą apie klaidinančią informaciją „The Glass Room“ (The Glass Room: Misinformation Edition), kurioje galėsite panagrinėti, kaip socialiniai tinklai ir internetas pakeitė mūsų įpročius skaityti informaciją ir kaip į ją reaguojame.
Žiūrėti parodą theglassroom.org

Skaityti daugiau...

Saugesnio interneto savaitė 2021

Saugesnio interneto savaitė 2021

2021 m. vasario 9 d. vyksianti Saugesnio interneto diena bus minima daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 150 šalių) jau 18-ąjį kartą.

Skaityti daugiau...

„Atmintis gyva, nes liudija“


Prisimindami 1991 m. sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę, prisidedame prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Skaityti daugiau...

LAISVŲ VAIKŲ KNYGA APIE LAISVĘ

Dar praėjusiais metais pradėta LAISVŲ VAIKŲ KNYGOS APIE LAISVĘ kelionė po Panevėžio regiono bibliotekas. Kelionė sustojo, tačiau susivienykime ir nesustokime mes! 

Skaityti daugiau...

Traupio biblioteka – Atkurtos Laisvės 30-mečiui

Lietuva mini Atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-ąsias metines. 1991 m. sausio 13-ąją buvo parodytas tikrasis lietuvių tautos ryžtas ir pasiaukojimas vardan laisvės, kuomet beginkliai Lietuvos žmonės oriai atlaikė brutalų sovietų karių puolimą.

Skaityti daugiau...

PALŪŠĖ DROBĖJE IR ŽODY

PALŪŠĖ DROBĖJE IR ŽODY

Rugsėjo 12-ąją Palūšėje (Ignalinos r.) vyko projekto „Skambančios Ignalinos legendos“ renginys ir leidinio „Palūšė drobėje ir žody“ pristatymas.

Skaityti daugiau...