Naujienos

Rašytojui Rimantui P. Vanagui paskirta Žemaitės literatūrinė premijaAnykščių gyvasis klasikas Rimantas P. Vanagas Kelmės rajono savivaldybėje sudarytos komisijos sprendimu už knygą „Skiedrų ganytojas“ pripažintas Žemaitės literatūrinės premijos laureatu.


Skaityti daugiau...

Tautodailininko paroda sužavėjo ne tik anykštėnus

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos salėje nuo balandžio 28 d. visą gegužės mėnesį veikė anykštėno tautodailininko, kraštotyrininko Roberto Breskaus medžio drožinių ir karikatūrų paroda „Medžio drožėjas, kurį veda humoras“.

Skaityti daugiau...

NUOŠIRDI PADĖKA

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos darbuotojai, ypatingai Vaikų literatūros ir edukacijos skyrius, nuoširdžiai dėkoja Anykščių garbės ambasadoriui Ukrainoje Virginijui Stroliai už Bibliotekai padovanotas penkių pavadinimų dvidešimt penkias puikiai iliustruotas knygeles vaikams ukrainiečių kalba.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į susitikimą su Panevėžio teritorinių ligonių kasų specialistais

Gegužės 31 d., antradienį, 14.00 val. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos salėje kviečiame į susitikimą, kuriame specialistai atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Skaityti daugiau...

Nuotoliniai užsiėmimai su psichologu

Kviečiame registruotis ir dalyvauti nuotoliniuose užsiėmimuose su psichologu.

Užsiėmimų temos: „Streso valdymas kasdienybėje; konfliktų valdymas; perdegimas; asmenybės pažinimas ir kt. t.“.

Užsiėmimų metu psichologė atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Skaityti daugiau...

Pažinkime neregimą pasaulį

Gegužės 24 dieną Vaikų literatūros ir edukacijos skyriuje 1A, 1B ir 2B klasės mokiniai iš Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos su mokytojomis dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Pažinkime neregimą pasaulį“.

Skaityti daugiau...

Atverkime vasarai duris!

Jau septintus metus Vaikų literatūros ir edukacijos skyrius dalyvauja iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“, kurią organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, ir kviečia vaikus prasmingai leisti atostogas!

Skaityti daugiau...