Naujienos

Lankytojų dėmesiui

Kaip ir visada, paskutinį mėnesio penktadienį skiriame švarinimuisi! Šiandien, vasario 28 d., skaitytojų neaptarnausime. Salėjė nuo 11 val. visi rašysime Nacionalinį diktantą. Nepamirškite!!!
Vasario 29 d., šeštadienį, dirbsime įprastu laiku! 

Atsiprašome už nepatogumus.

Vasario žvaigždės vėl kviečia poezijos mylėtojus

Vasario žvaigždės vėl kviečia poezijos mylėtojus

Š I A N D I E N
Žvaigždėtos vasario naktys kviečia poezijos mylėtojus į tradicinį susitikimą Anykščiuose: skaitysime eiles, diskutuosime ir kartu sulauksime ryto.

Tad vasario 28 d., penktadienį,
19.00 val.
  visi laukiami Anykščių bibliotekoje.


Juk gera kartu stebėti „Kas švyti vasario nakties danguje?“

Tiesioginė transliacija

Tiesioginė transliacija

Kiek bibliotekos susipažinusios su LIBIS modernizavimo projektais, kaip supranta ir vertina su projektais susijusius pokyčius?
Kovo 6 d. 10 val. kviečiame prisijungti https://www.youtube.com prie transliacijos, kurios metu pasidalinsime savo įžvalgomis apie vykdomus projektus, atsakysime į Jūsų anksčiau ir transliacijos metu pateiktus klausimus.

Skaityti daugiau...

Kvietimas teikti rašto darbus Pasvalio bibliotekos premijos konkursui

Kvietimas teikti rašto darbus Pasvalio bibliotekos premijos konkursui

2020 metais Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka skelbia konkursą Bibliotekos premijai gauti visų amžiaus grupių kūrėjams, bendruomenėms, mokykloms, kitoms organizacijoms ir įstaigoms iš visos Lietuvos Respublikos teritorijos. Premijos fondą sudaro ne mažiau nei 500 eurų.

Skaityti daugiau...

Kviečiame

Kviečiame

Kviečiame švęsti Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.
1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba – Atkuriamasis Seimas pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė.

„Kas ganosi baltose lankose?“

„Kas ganosi baltose lankose?“

Yra mįslė, kurioje kalbama apie raštą, knygą: „Baltos lankos, juodos avys, kas išmano, tas jas gano“. Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro lituanistės Ledina Baronienė, Ona Buinevičienė bei miesto bibliotekos darbuotoja Žydrūnė Šiaučiulė ir sumanė organizuoti literatūrinį žaidimą „Kas ganosi baltose lankose?“

Skaityti daugiau...